usługi dla firm, usługi dla nieruchomości, usługi dla firm pruszków, usługi dla nieruchomości pruszków, sprzątanie wewnątrz, sprzątanie terenów, prace ogrodnicze, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, usługi transportowe, prace montażowe, złota rączka, usługi brukarskie
O nas

Poznaj janitor partnera w biznesie

Janitor to firma, oferująca szereg usług dla nieruchomości mieszkalnych, firmowych oraz utrzymanie terenów zewnętrznych.

Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług porządkowych, ogrodniczych i montażowo-budowlanych. Nasz personel to osoby odpowiednio przeszkolone, znające się na fachu. Zwracamy szczególną uwagę na każdego rodzaju powierzchnię, którą sprzątamy dobierając odpowiednie środki czystości. Natomiast nasi ogrodnicy zadbają o każdy ogród jak o swój własny.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych klientów z wykonywanej przez nas pracy. Stawiamy również duży nacisk na indywidualne dopasowanie się do Państwa  potrzeb. Pracowaliśmy oraz pracujemy dla bardzo wymagających kontrahentów, którzy nie zawiedli się na naszej jakości oraz solidności. Poprzez elastyczność w działaniu jesteśmy w stanie dopasować się do wymagań każdego klienta. 

W dzisiejszych czasach praca serwisu sprzątającego to nie tylko posługiwanie się szczotką, szufelką i mopem. Stawiamy na rozwój specjalistycznego świadczenia usług porządkowych, a co za tym idzie ciągłe inwestowanie w nowoczesne maszyny.

Wspólnoty mieszkaniowe, firmy oraz obiekty użyteczności publicznej stawiają na nas gdyż wiedzą że nasz serwis sprzątający oraz ogrodnicy ich nie zawiodą.

Od lat dla naszych partnerów biznesowych rozszerzamy zakres wykonywanych usług zachowując przy tym odpowiednią jakośc.

Obsługujemy ponad 250 obiektów o różnej specyfikacji. Współpracujemy z sektorem publicznym, spółdzielniami mieszkaniowymi, firmami zarządzającymi oraz z klientami prywatnymi.


Lokalizacja działania firmy:

Pruszków, Warszawa, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Żyrardów, Otwock, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki